Het mocht weer! Na twee jaar Corona was het eindelijk weer mogelijk een gezellige barbecue te organiseren voor leden en de partners. Voorafgaand was er de gelegenheid om een historische rondwandeling te maken door Beilen. Onder leiding van Lute werden interessante locaties bezocht en werden verhalen uitgewisseld.

Ook de barbecue was in een gezellige sfeer. Tijdens het (laten) aanbraden van de worstjes en hamburgers werden de resultaten van dit bijenjaar met elkaar gedeeld. Ook werd door onze voorzitter Marie José een aantal in het zonnetje gezet: Wim Speckmann, omdat hij altijd klaar staat als er iets bij of voor Eendracht moet gebeuren, en hij bovendien vele zaterdagmiddagen Lute heeft bijgestaan bij de Basiscursus. En Hessel Robroch, omdat hij er met veel enthousiasme voor zorgde dat Eendracht op de zomermarkten in Westerbork aanwezig was. Er was veel belangstelling voor bijen en hun producten!

Kortom: een middag voor herhaling vatbaar.

Namens alle deelnemers hartelijk dank voor de organisatie!